Audi A3 – lifting w 2009

Published on 06-09-2008

Tak będzie wyglądało oferowane w Europie w przyszłym roku Audi A3. Marka z Ingolstadt ogranicza się jedynie do “kosmetyki”, uzupełniając swój kolejny model w przednie reflektory z technologią LED, znane z innych obecnie produkowanych aut tej marki.

Oprócz wyżej wspomnianych reflektorów, w aucie nie zmieni się wiele, jedynie grill i przedni zderzak zostaną minimalnie “skorygowane”. Wnętrze będzie prawie identyczne z obecnym, ciekawostką są jednak zmiany zachodzące w układzie jezdnym samochodu. Nowe osie mają lepiej współpracować z debiutującym w A3 systemem magnetycznego zawieszenia Audi.

Pod maską znajdą się jak na razie silniki 2.0 Turbo i 3.2-litrowy V6, ciekawością jest także opcjonalny napęd na cztery koła Quattro, który można kupić już do auta wyposażonego w 2 litrową jednostkę, zawsze było to domeną topowych wersji w A3

Cena podstawowego modelu z przednim napędem, 6-cio biegową manualną skrzynią i 2.0 litrowym silnikiem zacznie się od 26.920 Dolarów, natomiast za samochód z napędem na cztery koła z 3.2-litrowym motorem trzeba będzie zapłacić równowartość 36.975 Dolarów.


Podobne wpisy:

Enjoyed this video?
06_09_audi_a3_euro
"No Thanks. Please Close This Box!"