Corvette ZR1 Hero Edition dla dzieci

Published on 10-05-2009

Ostatnio pisaliśmy o wsparciu Mini dla Life Ball, teraz prezentujemy Corvette ZR1 Hero Edition. Jest to auto, które powstało żeby pomóc zbierać pieniądze dla fundacji Kids Wish Network. Naprawdę agresywny bohater.

Z zewnątrz Hero Edition różni się od zwykłej ZR1 malowaniem. Na przedniej masce mamy dwa czerwone pasy, które nawiązują do superbohaterów jak Supermen, czy Batman. Auto jest przyozdobione w ten motyw również z tyłu. We wnętrzu natomiast czerwień odnajdziemy na siedziskach skórzanych sportowych foteli. Silnik V8 LS9, który produkuje 638 koni mechanicznych można podejrzeć przez plexi umieszczoną na masce. Jest to kolejne miejsce, gdzie tradycyjny kolor niebieski został zamieniony na bohaterską czerwień.

Auta niemożna tak po prostu kupić. Podobnie jak w przypadku Mini Katy Perry trzeba kupić bilet. Jeden kosztuje 3 dolary, ich ilość nie jest ograniczona. 23 grudnia odbędzie się losowanie, którego zwycięzca otrzyma ten wyjątkowy egzemplarz Vetty. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży biletów trafią na konto Kids Wish Network – fundacja przyznaje dzieciom odznaczenia Hero of the Month(Bohater Miesiąca) za szczególne zasługi.

Szczytny cel i naprawdę świetny pomysł na auto.

Corvette_Hero


Podobne wpisy:

Enjoyed this video?
Corvette_Hero
"No Thanks. Please Close This Box!"