Ford S-MAX w edycji specjalnej Magic

Published on 19-03-2009

Ford w Europie zaprezentował już specjalne edycje limitowane Magic  dla Focusa, Fiesty hatchback i Focusa w wersji kabrio. Teraz przyszła pora na większego rodzinnego vana S-Maxa. Auto jest dostępne w wersjach White Magic i Silver Magic.

Nazw kolorów lakieru chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć. Jednak z zewnątrz elementy szczegółowe dla Magica nie ograniczają się tylko do zmiany lakieru. Mamy bardzo okazałybodykit, który dodaje wigoru naprawdę olbrzymiemu S-Maxowi. Razem z przyciemnionymi szybami kontrastu dodają również ciemne 18-calowe felgi. Z tyłu światło odbija się od chromowanych końcówek układu wydechowego.

Wewnątrz odnajdziemy tradycyjną już imitację aluminium, wygodnie zasiądziemy w sportowych fotelach wykonanych ze skóry. Oprócz tego są tam aluminiowe pedały i sporo dodatków jak np. lepszy system audio.

Ford S-Max Magic jest dostępny z dwoma silnikami benzynowymi 2.3 160 i 2.5 turbo 220 koni. Dla fanów oszczędności przygotowano motor diesla, który dzięki zastosowaniu turbiny wyciska 175 koni mechanicznych z pojemności 2.2-litra. Ceny za wersję Magic w Niemczech rozpoczynają się od 36,100 euro. Fajny wóz dla tatusiów, których dopadł kryzys wieku średniego i chcą połączyć imitację sportowego auta z praktycznym vanem.

Ford_S-MAX

 

 

Podobne wpisy:

Enjoyed this video?
Ford_S-MAX
"No Thanks. Please Close This Box!"