Lambo odsłania coraz więcej

Published on 19-09-2008

To kolejne zdjęcie, które dziś pokazało Lamborghini opinii publicznej. Czy będzie to kolejny sedan? Biorąc pod uwagę ostatnie dokonania Porsche możemy się tego spodziewać. Istniała jeszcze możliwość, że silnik w nowym aucie będzie umieszczony z przodu, jednak to zdjęcie rozwiewa tę wątpliwość.

Na obrazku widzimy koło, kawałek przedniego zderzaka, nadkole fragment maski oraz przedniej lampy. Ciekawy jest wlot powietrza przyozdobiony włoską flagą, czy to auto będzie godne nosić z dumą trzy kolory?

Liczyłem, że będzie to Lambo z dużym V8 z przodu, jednak na zdjęciu widać, że przód jest zbyt “ostry”, żeby zmieścić tam silnik i prawdopodobnie będzie to auto z silnikiem umieszczonym centralnie lub – w co szczerze wątpie – poprzeczną V6-tką. Dopatrywałem się analogii w wyglądzie do modelu Gallardo, myślałem, że będzie to nowe LP560-4 w wersji Superleggera lub cabrio. Gdyby to faktycznie było Gallardo to przednie lampy byłyby znacznie bliżej koła, na zdjęciu byłby też widoczny kierunkowskaz. W Murcielago przedni zderzak na inny kształt, no i oczywiście kierunkowskaz… myślałem też o Murcielago Superleggera.

Reventon z kolei ma bardziej kanciate nadkola, więc to nie będzie prawdopodobnie żadna superlekka, superdoładowana czy super super hiper mega cabrio wersja któregoś z obecnie produkowanych modeli. Jeżeli jednak to też nie samochód z silnikiem z przodu, to po co owe wloty powietrza tuż za przednim kołem? Co to będzie? Dowiemy się na początku października… Czekamy.

Podobne wpisy:

Enjoyed this video?
image002
"No Thanks. Please Close This Box!"