Lamborghini Estoque – zdjęcia wnętrza

Published on 09-10-2008

Prezentujemy pierwsze zdjęcia wnętrza nowego Lamborghini Estoque, który wewnątrz nie przypomina żadnego modelu siostrzanej marki – Audi. I bardzo dobrze, wnętrze wyróżnia się jasno kremową tapicerką a za kołem kierownicy znajdziemy znacznie większe manetki przekładni e-gear od tych w Gallardo.

Wnętrze wygląda na bardzo przestronne, a plastiki na bardzo twarde, żaden bogaty biznesmen, który kiedyś kupi sobie Estoque nie będzie mógł zarzucić Włoskiej marce słabej jakości wykonania, szczególnie dlatego, że będzie on zajęty podziwianiem “niecodziennych” kształtów przycisków sterujących czymś w rodzaju systemu idrive z BMW. Lambo postawiło na pokrętła do nawigacji i bardzo dobrze, niektóre elementy wyglądają jakby pasowały do wnętrza Reventona, co podnosi oryginalność tej limuzyny.

Na konsoli środkowej największą uwagę zwraca jednak duży ekran LCD, podobnie jest z tyłu – oba monitory będą wyświetlały wszelkie informacje dotyczące np. radia, odtwarzacza Blu-ray, nawigacji satelitarnej czy klimatyzacji.


Podobne wpisy:

    1. Lionel 24-12-2010
Enjoyed this video?
kopia-_24i0003
"No Thanks. Please Close This Box!"