Massa i Raikkonen zostają w Ferrari!

Published on 01-09-2008

Podczas gdy kierowcy F1 testowali nowe rozwiązania na włoskim torze Monza, szef Ferrari Luca di Montezemolo zdecydował o przyszłości swojego zespołu, przedłużając kontrakt z obecnymi kierowcami zespołu Scuderia Ferrari Marlboro.

Przyszłość w fotelu Ferrari, zajmującego drugie miejsce w klasyfikacji generalnej kierowców, Felipe Massy była raczej pewna, w przeciwieństwie do słabiej wypadającego w tym sezonie, zeszłorocznego mistrza świata Kimiego Raikkonena. Mówiło się nawet, że Fin zakończy swoją karierę w Formule 1 z końcem tego sezonu.

Coraz więcej mówi się także o tym, że Kubica zamierza przedłużyć kontrakt z BMW Sauber lecz tylko na przyszły sezon, gdyż zamierza on czekać na ewentualne wolne miejsce w Ferrari. Taki rozwój wydarzeń byłby oczywiście dla Polaka najkorzystniejszy, mógłby on wówczas myśleć o tytule mistrza świata w 2010 roku. Na razie pozostaje nam czekać na nadchodzący coraz większymi krokami sezon 2009, który ze względu na zmianę nacisku z przyczepności aerodynamicznej na mechaniczną będzie prawdopodobnie dużo ciekawszy od kilku ostatnich.

Podobne wpisy:

Enjoyed this video?
77540895_450op
"No Thanks. Please Close This Box!"