Mercedes-Benz CLK Cabrio – zdjęcia szpiegowskie

Published on 28-10-2008

Tak będzie wyglądał nowy Mercedes CLK – oczywiście pozbawiony tych wszystkich “dodatków”. Oklejanie auta wszelkiego rodzaju taśmami, plastronami, czy kamuflowanie większości jego części to normalność, jeżeli chodzi o testowanie przedpremierowych samochodów w ruchu ulicznym. Tak samo sprawa odnosi się do linków umieszczonych na środku zdjęcia… przy materiałach “szpiegowskich” tak po prostu jest.

Zapowiedzi nowego CLK wyglądały bardzo obiecująco, wprawdzie Mercedes zszokował wszystkich zmianą przednich lamp na bardziej “kwadratowe”, ale E-Klasa w wersji Coupe – inaczej CLK, powinna wyglądać i wygląda jak na razie bardzo obiecująco. Skoro mowa o przednich lampach zostały one wykonane w coraz bardziej popularnej, ze względu na swoją skuteczność, długą żywotność i niski pobór prądu, technologii LED – mowa o światłach przeciwmgielnych.

Nie wiadomo, czy tylna klapa faktycznie będzie taka duża, czy po prostu jest zamieniona lub w specjalny sposób przerobiona, żeby zwieść konkurencję. Taki spory rozmiar jest możliwy ponieważ… jak widać na zdjęciach jest to model CLK ze sztywnym składanym dachem. Mimo to, auto wygląda bardzo zgrabnie, sądzę że szykuje się bardzo ładne coupe od Mercedesa.

Podobne wpisy:

Enjoyed this video?
Mercedes CLK
"No Thanks. Please Close This Box!"