Mitsubishi Lancer EVO X GSR w wersji Premium

Published on 14-10-2008

Mitsubishi uzupełnia linię modelową na rok 2009 Lancera EVO X o wersję GSR Premium. Będzie to najbardziej ekskluzywna wersja wyposażenia, przed wersją RS i GSR.

GSR Premium nie różni się jednak w żaden “mechaniczny” sposób od pozostałych wersji, natomiast z zewnątrz będzie można rozpoznać go po 18-to calowych felgach BBS, przednich światłach przeciwmgielnych, oraz mało widocznych sportowych sprężynach zawieszenia Bilstein.

Wewnątrz natomiast napis Premium wydaje się mieć sens, pasażerowie wygodnie zasiądą w skórzanych fotelach kubełkowych od firmy Recaro, po chwili do ich uszu dobiegnie niebiańska jakość muzyki z zestawu audio firmy Rockford Fosgate połączonego z nawigacją satelitarną. O dodatkowe bezpieczeństwo zatroszczą się kurtyny boczne osłaniające głowy pasażerów podczas ewentualnego dachowania lub uderzenia w bok Lancera, kiedy na przykład zachce im się podążyć śladami Sebastiana Loeb’a podczas rajdu WRC.

A do tego tak na prawdę Mitsubishi Lancer EVO X GSR został stworzony i dodatki wersji Premium poprawią tylko spokój i wygodę podczas bicia nowych rekordów dojazdu do pracy i z powrotem.

Ceny EVO X GSR Premium w Japonii zaczynają się równowartością 48.250 Dolarów, za wersję z 5-cio biegową manualną skrzynią, natomiast za auto z podwójnie wysprzęglaną wersją skrzyni SST trzeba będzie zapłacić równowartość 50.785 Dolarów.


Podobne wpisy:

Enjoyed this video?
mitsubishi-lancer-evox-gsrp-0
"No Thanks. Please Close This Box!"