Mustang 2010 – więcej zdjęć

Published on 17-09-2008

Na oficjalnej stronie internetowej, która odsłania powoli wygląd nowego mustanga – themustang2010.com pojawiły się nowe zdjęcia: deski rozdzielczej, felgi, przodu auta, drzwi z wersji cabrio, tylnego znaczka oraz przycisków umieszczonych na kierownicy.

Zdjęcia jak widzimy są bardzo tajemnicze i nie pokazują nam dokładnie wszystkich detali, jedynie fragmenty auta. Zgodnie z tym co widzimy na stronie, przed premierą nowego Mustanga, czyli przed 2009 rokiem zobaczymy jeszcze dziewięć zdjęć.

Po zdjęciu z wnętrza możemy wywnioskować, że gdzieś jednak widać inspirację projektantów trendami panującymi, kiedy produkowane były pierwsze generacje Mustanga. Dwa “daszki” nad zegarami i schowkiem po stronie pasażera, trójramienna kierownica czy chromowane obramowania, okrągłych, bardzo głębokich zegarów pokazują że można zrobić ładne nowoczesne auto w klasycznym stylu. Dobrze, że nowy Ford nie będzie dzielił deski rozdzielczej z którymś z już produkowanych modeli tej marki, tak jak to było w przypadku Challengera.

Szkoda tylko, że nie zostały zmienione boczki drzwiowe, które są takie same jak te z obecnej generacji kucyka. Trzeba przyznać, że całkowicie nie pasują do reszty, wyglądają jakby zostały przeniesione tam z jakiegoś tandetnego amerykańskiego hatchbacka.


Podobne wpisy:

Enjoyed this video?
kopia-mustang_9_17_dash_img_0516v19_1280
"No Thanks. Please Close This Box!"