Odświeżanie wyposażenia Audi A8

Published on 02-04-2009

Nabywcy Audi A8 będą mieli większy wybór wariantów wyposażenia. Niemiecki producent wprowadził bowiem nowe pakiety, pierwszy z nich nazwany Sport Plus Style oferuje kompromis pomiędzy agresywnym wyglądem, a luksusem. Drugi nazywa się Comfort Plus Style i jest dużo bardziej “kanapowy”.

Zamawiając A8 z pakietem Sport Plus Style dostaniemy światła do jazdy dziennej z diodami technologii LED, specjalny nowy lakier Panther Black, połyskujący się z efektem pigmentu. Oprócz tego auto wyposażone będzie w 20-calowe aluminiowe felgi w lekko ciemniejszym chromie, które dodają sportowego akcentu. Wewnątrz odnajdziemy skórę Valcona w kolorze Goa Beige(beżowym), pokrywa ona sportowe podgrzewane siedzenia. Świetnie współgra z czarną skórą Nappa, która pokrywa dolną część deski rozdzielczej, konsolę środkową i fragmenty boczków drzwiowych. Pakiet ten kosztuje od 2.100 do 9.600 euro – w zależności od wybranej wersji silnikowej.

A8 z drugim specjalnym pakietem Comfort Plus Style jest pomalowane lakierem w kolorze Night Blue, auto stoi na 12-ramiennych 19-calowych felgach. Skóra Silk Beige Valcona została użyta to wykończenia foteli, natomiast Nappa w tym samym kolorze pokrywa deskę rozdzielczą, konsolę środkową i elementy boczków drzwiowych. Przednie wentylowane fotele wyposażone są w opcję masażu. Podobnie jak w przypadku poprzedniej wersji standardowo dostajemy tu światła do jazdy dziennej LED. Ceny tego pakietu wahają się w granicach od 4.200 do nawet 14.500 euro.

Prawdę mówiąc z zewnątrz przekonuje mnie Comfort Plus Style, natomiast wewnątrz zdecydowanie lepsza jest wersja Sport Plus Style. Kwestia gustu.

audi-a8-sport-plus-style-package_11

 

 

 

Podobne wpisy:

Enjoyed this video?
audi-a8-sport-plus-style-package_11
"No Thanks. Please Close This Box!"