Renault Laguna Black Edition

Published on 09-02-2009

Renault zaprezentowało nową limitowaną edycję modelu Laguna. Czy jest to tylko desperacki krok w celu zwiększenia liczby sprzedanych egzemplarzy? Nie koniecznie, Renault Laguna Black Edition wygląda dużo lepiej od standardowej wersji, podobnie jest z wyposażeniem.

Wygląd auto zawdzięcza dodatkowi GT Look Pack, który jest standardem w wersji Black Edition. W jego skład wchodzi nieco zmieniony przedni zderzak, lekko przyciemnione przednie reflektory i dymione klosze tylnych lamp. Gratis dostajemy również Comfort Pack, który dodaje czujniki parkowania z przodu i z tyłu auta oraz system karty, dzięki której nie potrzebujemy kluczyków by otworzyć i odpalić Lagunę.

Black Edition jest dostępny z kilkoma metalicznymi kolorami jak: Pearlescent Black, Ardoise Grey, Eclipse Grey i Platine Grey. Uroku dodają 16-calowe felgi również dostępne w standardzie tej wersji.

Lista wyposażenia auta jest bardzo długa, w jej skład wchodzi min. ABS, ESP, Bluetooth, spryskiwacze reflektorów, bi-xenonowe reflektory, system audio z mp3 nazwany “3D Sound by Arkamys.” Całe wyposażenie dodatkowe jest warte około 2,000 euro, w wersji Black Edition otrzymujemy je za zaledwie 200 euro.

Ceny we Francji kształtują się na poziomie 25,800 euro za Lagunę dCi 110 sedan i 27,000 za kombi. Opłaca się.

Podobne wpisy:

Enjoyed this video?
renault-laguna-black-edition_1
"No Thanks. Please Close This Box!"