Renault Laguna Coupe w pudełku

Published on 31-12-2008

Kiedy byłem młodszy co tydzień kupowałem sobie jakiś model samochodu w skali 1:47. Pamiętam firma, która je wytwarzała – Burago – robi je zresztą do tej pory, pakowała je w takie żółte pudełka z kawałkiem pleksi. Najbardziej ze wszystkiego fascynował mnie moment wypakowywania autka z tego pudełka, są jednak tacy kolekcjonerzy, którzy nigdy nie wyciągają swoich zbiorów z opakowań. Między innymi dla takich ludzi Renault przewidziało swoją nową akcję promocyjną.

Mowa tutaj o Lagunie Coupe, która zapakowana w pudełko umieszczona została w największym na naszym kontynencie centrum handlowym w Londynie. Dziennie to miejsce odwiedza około 60 tysięcy kupujących, wszyscy oni zapewne zwrócą uwagę na oryginalny sposób promocji Laguny. W wielu centrach handlowych w Polsce stoją tzw. wystawki, gdzie najczęściej możemy znaleźć piękną hostessę, którą wyszkolono do wciskania ludziom folderów reklamujących prezentowane auto. Tutaj jednak hostessa nie jest potrzebna, sam sposób zaprezentowania auta zaciekawia. Ja dodałbym jednak jeszcze kilka naklejek przyciągających uwagę, coś w stylu “Die Cast” albo “Scale 1:1”.

Warto dodać, że model debiutuje na brytyjskim rynku 2’ego stycznia 2009. Podstawowa wersja kosztuje 20,552 funty, dostępne są cztery opcje silnikowe oferujące od 150 to 240 koni mechanicznych.

Podobne wpisy:

Enjoyed this video?
renault-coupelagunaa
"No Thanks. Please Close This Box!"