Renault Megane III – galeria

Published on 11-09-2008

Prezentujemy obszerną galerię zdjęć nowego Renault Megane, trzeciej generacji. Samochód będzie można obejrzeć na salonie samochodowym w Paryżu, na początku października tego roku. Rywal takich aut jak Ford Focus, czy VW Golf jako jedyny z produkowanych przez Renault samochodów, przez sześć lat produkcji nie doczekał się żadnych zmian, czy face liftingów.

Sam samochód przypomina bardzo model koncepcyjny, który Renault zaprezentowało podczas salonu samochodowego w Genewie, w marcu, jednak wydaje się, że w przeciwieństwie do niego nowy Megane dzieli więcej części z większą siostrą – Laguną. Auto ma być wyposażone w między innymi ciekłokrystaliczny prędkościomierz, centralnie umieszczony wyświetlacz sterujący funkcjami Bluetooth, DVD oraz nawigacją, który obsługiwany ma być w całości z przycisków umieszczonych na kierownicy.

Wygląd Megane może się podobać, bardzo ciekawe są przetłoczenia na pokrywie silnika przechodzące w przednie słupki, bardzo duże tylne światła, czy dyskretne boczne listwy umieszczone na samym dole drzwi. Wnętrze mimo, że całkiem przyjazne dla użytkownika i niezbyt “upakowane” różnymi nieczytelnymi przyciskami, wygląda jednak na trochę tanie. Na przykład umieszczone pod wyświetlaczem wyloty powietrza przypominają te z KII Picanto i wydaje się jakby docelowo były produkowane dla Dacii.

Auto finalnie ma być oferowane w sześciu wersjach nadwoziowych na początku 2010 roku. Na razie zapraszamy do obejrzenia galerii.


Podobne wpisy:

Enjoyed this video?
kopia-17564_hd_ren2008megane
"No Thanks. Please Close This Box!"