Szpiegowskie zdjęcia – 2010 Ford Mustang GT

Published on 20-10-2008

Ostatnio coraz łatwiej o zdjęcia nowego Mustanga jeszcze przed jego oficjalną premierą, to częściowo za sprawą tego, że pracownicy Forda widocznie lubią brać łaciaty prototyp na częste przejażdżki po Detroit. Tym razem nowy Mustang w wersji GT był zaparkowany przed jednym z centrów handlowych w tym właśnie mieście.

Od razu nasuwa się pytanie, czy to aby na pewno nowy Mustang? Wszystko wskazuje na to, że tak. Jesteśmy tak samo zawiedzeni jak i Wy, szkoda że Ford promuje nowy samochód po kolei odsłaniając jego części, które tak na prawdę nie różnią się wiele od obecnie produkowanej wersji. Trzeba jednak mimo wszystko przyznać, że nowa jak i teraz dostępna wersja całkiem zgrabnie łączą w sobie nowoczesny wygląd nawiązując jednocześnie do kształtów pierwszych Mustangów.

Zobaczymy jak będzie wyglądała finalna wersja kucyka, w tej chwili ja jak i pewnie Wy ciągle nie mogę zrozumieć dlaczego… Z jednej strony Ford ogłasza, że to będzie najlepszy Mustang w historii, zmienia nawet logo na bardziej dynamiczne, z drugiej strony… z której strony lepszy? Możemy jednak mieć ciągle nadzieję, że będzie się on prowadził dużo lepiej od poprzedniej wersji.


Podobne wpisy:

Enjoyed this video?
FORD MUSTANG 2010 GT
"No Thanks. Please Close This Box!"