Volkswagen Passat R-Line w Wielkiej Brytanii

Published on 18-05-2009

Volkswagen wprowadził w Wielkiej Brytanii nową wersję wyposażeniową nazwaną R-Line. Oprócz bogatszego zestawu wyposażenia auto jest również nieco odmienione stylistycznie. R-Line dodaje nudnemu Passatowi sportowego wyglądu.

Pakiet R-Line jest już dostępny w Wiekiej Brytanii również dla Tiguana. Passata możemy wyposażyć w tą pozycję już w podstawowej na wyspach wersji S. Za dodatkowe 600 funtów otrzymamy wyposażenie warte tak naprawdę 2.470 funtów – całkiem przystępna cena. W skład tego pakietu wchodzą między innymi 17-calowe felgi nazwane “Monte Carlo” oraz pakiet stylistyczny “R”, czyli dokładki do zderzaków, progi i chromowane obramowanie grilla.

vw-passat-r-line-2

Z innych elementów wyposażenia możemy wymienić między innymi tempomat, sportowe siedzenia z regulacją wysokości, podłokietnik z przodu, wielofunkcyjną kierownicę pokrytą skórą, a także system kontroli ciśnienia w oponach. Pakiet R-Line jest dostępny już z Passatem wyposażonym w silnik benzynowy TSI o pojemności 1.4-litra produkujący 122 konie mechaniczne. Wraz z wprowadzeniem tego pakietu z listy opcji znikają pozycję Sport i SEL.

Ciekawe czy i kiedy R-Line będzie dostępny w naszym kraju. Pakiet wydaje się całkiem “rozsądny” biorąc pod uwagę jego cenę.

Passat_R-Line

Podobne wpisy:

Enjoyed this video?
vw-passat-r-line-2
"No Thanks. Please Close This Box!"