2009 Fiat Sedici Crossover wyszpiegowany

Published on 29-12-2008

Użytkownik włoskiego forum miłośników Fiata Sedici wyszpiegował gdzieś, zapewne we Włoszech Sedici Crossovera po faceliftingu. Nie wiem jak bardzo “oryginalnym” trzeba być, aby dołączyć do forum miłośników tego samochodu, ale wiem jedno, widzieliście kiedyś szpiegowskie zdjęcia wnętrza niezamaskowanego pojazdu?

Tak widzieliście, często komuś przez szybę udaje się uchwycić jakieś elementy kokpitu nowego pojazdu, ale bez przesady. Być może był to tak zawzięty fanatyk modelu Sedici, że gdy zobaczył tą wersję zaparkowaną przed jakimś zakładem, czekał na kierowcę testowego przez 48 godzin i błagał go, by ten pozwolił mu zrobić zdjęcia. To jest możliwe.

Poniżej znajdziecie zdjęcie zegarów i kokpitu, które nie mogło być zrobione z zewnątrz czyli jakimś cudem udało się “szpiegowi” wejść do środka. Wy też macie to wrażenie, że w 90% przypadkach zdjęcia szpiegowskie są robione przez firmę(w tym przypadku Fiata), która chce po prostu rozsławić nowy model?

Mniejsza o to. Fiat Sedici po liftingu ujrzy światło dzienne(już ujrzał) na Geneva Motor Show w marcu 2009. Jak zapewne wszyscy odkryliście jest to bliźniak Suzuki SX4. W stosunku do poprzedniej wersji zmieniony został grill, ten stylizowany jest tak jak grille w innych modelach tej marki. Oprócz tego wewnątrz zaszły mało znaczące zmiany stylistyczne – nowy panel sterowania klimatyzacją i inne zegary. Pod maskę Sedici trafią także nowe silniki – diesla i benzynowe.

Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"