Lifting Mercedesa Klasy S?

Published on 25-08-2008

Największy Mercedes wreszcie doczekał się face liftingu. Nie bez powodu Mercedes może zacząć obawiać się o swoją pozycję w klasie największych limuzyn, niedawno przecież BMW pokazało nowe zdjęcia serii 7, która wreszcie wygląda…. jakoś wygląda. Prawdopodobnie w odpowiedzi marka z gwiazdą na masce przygotowuje lifting dla swojego największego i najbardziej rozpieszczonego dziecka, Klasy S.

Jak widać na zdjęciach, odmłodzona limuzyna będzie miała prawdopodobnie zmieniony grill, klosze reflektorów, podobno pojawi się możliwość za dodatkową opłatą oczywiście, kupna lamp z diodami LED, zmianom uległ też przedni zderzak. Ciekawe jak będzie wyglądała sprawa gadżetów, jak wiadomo w obecnej wersji S-Klasy jest dostępna chociażby kamera na podczerwień i odbiornik telewizji cyfrowej.

Szykuje się prawdziwa batalia pomiędzy BMW i Mercedesem. Ciekawe czy włączy się do niej także, chyba najbardziej dotychczas stonowane Audi. Ciekawe kiedy zostaną wprowadzone te zmiany, dodajmy też, że w 2010 roku marka ze Stuttgartu planuje wypuścić całkiem nową wersję swojego liniowca.

Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"